TÜRKÇE MIRC

SEVDİM.NET TÜRKÇE MIRC PROGRAMI İLE KESİNTİSİZ SOHBET EDEBİLİRSİNİZ.

Tamamen Türkçeleştirilmiş hem virüs taramasından hemde eklenen her kodda sorunsuz bir şekilde yeni arayüz olan kulanımı rahat ve basit olan Sevdim Script mircini hemen bilgisayarlarınıza yükleyin ve rahat bir şekilde sohbet etmenin keyfini çıkarın. Dünya'nin bir ucunda yaşayan ve bir ucunda yaşam mücadelesi veren her yaştan bay ve bayan üyelerimiz yeni script üzerinden aramıza internetin olduğu her yerden ücretsiz üyeliksiz ve giriş kodsuz olarak hemen katılmaktadır.

Sitemiz üzerinden mirc olarak giriş yaparak hem sohbet edebilir hemde mircin yeni özelliği olan radyosunuda gönül rahatlığıyla dinleyebilirsiniz, Yeni insanlarla hemen tanışmak ve eğlenmek istiyorsanız o zaman sitemize bekleriz. Tamamen ücretsiz bir şekilde siz değerli tüm üyelerimize ve misafirlerimize sade ve kullanımı güzel ve rahat olan en yeni mircimizi herkese sunduk hiç bir şekilde sorun yahut şifreleme olayı olmadan anlık ve güncel olarak yazışabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi.

%100 her bilgisayara uyumlu olup güzel ve ücretsiz olan TÜRKÇE MİRC v6.35 mİRC'ini hemen indir ve anında bir çok insanla hemen görüşmeye başlayın.

türkçe mirc sohbet programı indir indirmek için tıklayın

Antivirüs programlarından geçirilerek test edilmiştir. RAR uzantılı eklenmesinin nedeni , bazı bilgisayarların exeleri zararlı dosya olarak algılamasından dolayı, sorunsuz indirebilmeniz içindir.